Nahoru
Domů Kontakt Napište nám e-recept Poskytujeme O nás Ceník informace Pojišťovny 

Ordinace praktického lékaře

MUDr. Hana Středová
MUDr. Jiří Klement

Masarykovo náměstí 140, Dubá
483 704 729 / 722 763 072
info(zavináč)dubmed.cz

Zpět

Kontakt

Telefon: 483 704 729
Mobil: 722 763 072

Po zavolání na jedno z těchto dvou čísel telefon zvedne automat a nabídne Vám postupně 3 možnosti:

1. Zanechat nám VZKAZ. Je třeba pouze zmáčknout číslici jedna na svém telefonu a můžete diktovat. Jedná se o obyčejný záznamník, kam můžete namluvit žádost o recept, nebo kterýkoliv jiný vzkaz, například, že se potřebujete na někdy objednat atd. My záznamník každý den posloucháme, když máme v průběhu ordinační doby chviličku čas a ještě týž den na vzkazy reagujeme – tj. pošleme recept, nebo vám voláme zpět a domluvíme s vámi vše, co potřebujete.

2. V případě, že potřebujete TELEFONICKOU KONZULTACI S LÉKAŘI, tak zavolejte v k tomu určenou dobu (tzv. KONZULTAČNÍ HODINKU) a budete bez čekání rovnou propojeni do ordinace (pokud nevíte, kdy je čas určený ke konzultacím vyčkejte na telefonu a náš systém vám ho připomene).

3. V AKUTNÍM PŘÍPADĚ, kdy potřebujete IHNED mluvit se sestřičkou, či lékařem (dovoluji si upozornit, že takových případů je minimum :-)), vyčkejte na telefonu cca 2 minuty. Milý hlas naší automatické sekretářky vám bude tvrdit, že ošetřujeme pacienty a bude vás nabádat, ať zanecháte vzkaz, nebo zavoláte v konzultační hodinku, ale nakonec vás automat spojí do ordinace.

V případě, že budete volat mimo ordinační dobu, tak vás na to přístroj upozorní a umožní vám zanechat po zmáčknutí jedničky vzkaz, který si poslechneme a vyřešíme hned v následující pracovní den.

Email: info(zavináč)dubmed.cz

Poštovní adresa – kde ordinujeme:
Masarykovo náměstí 140
47141 Dubá

Sídlo společnosti (fakturační adresa): DubMed s.r.o.
Nedvězí 13, 47201 Dubá
IČO: 07713428