Nahoru
Domů Kontakt Napište nám e-recept Poskytujeme O nás Ceník informace Pojišťovny 

Ordinace praktického lékaře

MUDr. Hana Středová
MUDr. Jiří Klement

Masarykovo náměstí 140, Dubá
483 704 729 / 722 763 072
ordinace(a)dubmed(,)cz

Zpět

Mohlo by Vás zajímat

Antigenní testy pro soukromé účely (v rámci plošného testování) v naší ordinaci neprovádíme, musíte kontaktovat veřejná testovací místa.

Potvrzení o prodělání nemoci COVID-19:

Jak víte, je prodloužená ochranná lhůta po prodělání COVIDu z 90 na 180 dnů. Bohužel je nutné mít prodělanou infekci potvrzenou PCR testem (nikoliv jen anigenním). Takže ti, kteří byli diagnostikováni pouze na základě pozitivního Ag testu a ne PCR mají smůlu. Není to můj výmysl, ale zase někdo "nahoře" nepřemýšlel o důsledcích takového rozhodnutí :-)

Informace o COVIDu:

Moji milí, myslím, že největší tragédií současné pandémie (kromě chaotických a nekoncepčních vládních opatření, ze kterých profituje jen určitá skupina lidí) je přístup médií ve zveřejňování informací a prezentování dojmů, názorů a myšlenek prakticky kohokoliv, jako by to byla „svatá a neotřesitelná pravda.“ Nesmíme zapomenout, že media slouží tomu, komu patří. Nezávislých a neovlivněných je jen velmi málo. PROSÍM, ABYCHOM SE NENECHÁVALI OVLIVŇOVAT VŠÍM, CO SI KDE PŘEČTEME, NEBO UVIDÍME (TV, INTERNET, SOCIÁLNÍ SÍTĚ, NOVINY, ČASOPISY…). Je dobré se informovat z více kvalitních zdrojů a spoléhat se hlavně na tvrdá data, studie a statistiky.

Moje tipy: